Tuesday 26th of September 2017

Start Kadra Zakład Metod Sztucznej Inteligencji dr inż. Sławomir Jaszczak – st. wykładowca
dr inż. Sławomir Jaszczak – st. wykładowca PDF Drukuj Email

Przynależność do Zakładu/Zespołu:

• Zakład Metod Sztucznej Inteligencji (ZMSI)

Dorobek naukowy:

• 2008, Moduł ekspertyz w multimedialnym atlasie wad laminatów., METODY INFORMATYKI STOSOWANEJ, No. 1, Polska, , Krzysztof Gorący, Sławomir Jaszczak, Waldemar Pankanin.
  • 2006, System wspomagania eksperta dziedzinowego w analizie krzywej DSC., ROCZNIKI INFORMATYKI STOSOWANEJ WYDZIAŁU INFORMATYKI POLITECHNIKI SZCZECIŃSKIEJ, No. 8, Polska, ss. 569-578, Krzysztof Gorący, Sławomir Jaszczak, Michał Wronowski.
  • 2005, Diagnostyczny system ekspertowy do oceny jakości laminatów kompozytowych., ROCZNIKI INFORMATYKI STOSOWANEJ WYDZIAŁU INFORMATYKI POLITECHNIKI SZCZECIŃSKIEJ, No. 7, Polska, ss. 65-74, Krzysztof Gorący, Sławomir Jaszczak, Waldemar Pankanin.
  • 2004, Analiza możliwości zastosowania systemów ekspertowych w opracowaniu technologii, ocenie jakości i diagnostyce kompozytów polimerowych., ROCZNIKI INFORMATYKI STOSOWANEJ WYDZIAŁU INFORMATYKI POLITECHNIKI SZCZECIŃSKIEJ, No. 6, Polska, ss. 97-105, Krzysztof Gorący, Sławomir Jaszczak.
  • 2004, Akwizycja i reprezentacja wiedzy technologicznej w procesie wytwarzania materiałów kompozytowych., ROCZNIKI INFORMATYKI STOSOWANEJ WYDZIAŁU INFORMATYKI POLITECHNIKI SZCZECIŃSKIEJ, No. 6, Polska, ss. 107-113, Krzysztof Gorący, Sławomir Jaszczak.
  • 2003, Sterownik s7-200 w układzie sortowania szkła kolorowego., ROCZNIKI INFORMATYKI STOSOWANEJ WYDZIAŁU INFORMATYKI POLITECHNIKI SZCZECIŃSKIEJ, No. 5, Polska, ss. 375-382, Mirosław Artymowicz, Sławomir Jaszczak.

Tags: publikacje

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: dedicated hosting servers hosting for developers Valid XHTML and CSS.