Tuesday 26th of September 2017

Start Kadra Zakład Metod Sztucznej Inteligencji dr inż. Joanna Kołodziejczyk – st. wykładowca
dr inż. Joanna Kołodziejczyk – st. wykładowca PDF Drukuj Email

Przynależność do Zakładu/Zespołu:

• Zakład Metod Sztucznej Inteligencji (ZMSI)

Dorobek naukowy:

• 2007, Parallel Evolution Strategies Based on Graphics Processing Unit, Polish Journal of Environmental Studies, vol.16, No 4A, Polska, ss.120-123, Anna Tomaszewska, Joanna Kołodziejczyk.
  • 2007, Fast Implementation of Multi-population (1+1)-ES, Elektronika, No 7/2007, Polska, ss. 11-15, Joanna Kołodziejczyk, Anna Tomaszewska.
  • 2006, Uwzględnianie niepopularnych opinii w grupowym podejmowaniu decyzji, Roczniki Informatyki Stosowanej Wydziału Informatyki Politechniki Szczecińskiej No. 10, Polska, ss. 265-272, Joanna Kołodziejczyk.
  • 2005, Technika nauczania programowania deklaratywnego, Roczniki Informatyki Stosowanej Wydziału Informatyki Politechniki Szczecińskiej, No. 9, Polska, ss. 75-82, Joanna Kołodziejczyk.
  • 2003, Kodowanie układów kombinacyjnych w ciągi chromosomowe w algorytmie ewolucyjnym., VIII Sesja Naukowa Informatyki, Szczecin, Polska, ss. 31-36, Joanna Kołodziejczyk.
  • 2003, An Approach to Flexible Multi-Level Network Design, System-on-chip for real-time applications, USA, ss. 214-224, V. Cheushev, J. Kolodziejczyk, T. Luba, C. Moraga, P. Sapiecha, V. Shmerko, S. Yanushkevich.

Tags: publikacje

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: dedicated hosting servers hosting for developers Valid XHTML and CSS.